I can resist anything but ENGLISH.

I can resist anything but ENGLISH.

(Я можу чинити опір всьому, крім АНГЛІЙСЬКОЇ.)

«Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, постановляю:

Оголосити 2016 рік Роком англійської мови в Україні.»

Указ Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

На виконання Указу Президента України та за підтримки організаторів Всеукраїнської гри з англійської мови “PUZZLE” вже вдруге учні гімназії № 257 «Синьоозерна» брали участь у конкурсних перегонах (15 лютого-19 лютого 2016) , які цього річ відбувалися ще й під час проведення «Тижнів іноземних мов».

Цікаві та пізнавальні, творчі та ерудовані завдання, спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови,  заохочення різних вікових груп учнів до її вивчення, підвищення рівня володіння нею, стимулювали до участі у конкурсі 140 гімназистів.

Чекаємо на наступні звершення та досягнення у володінні англійською мовою. Бажаємо перемог і неперевершених результатів!!!

Категорія: Мої статті | Додав: 257school (19.02.2016)
Переглядів: 387
Всього коментарів: 0
avatar