Курси першої допомоги при нещасних випадках

Запобігти, врятувати, допомогти!!!

      Людське життя... Неповторне та звичне, радісне й сумне, сповнене глибоких переживань, солодке як мед, і гірке як полин.

     Тому вперше за Європейськими стандартами, з метою запобігання прикрих смертельних випадків дітей та школярів, що трапляються до прибуття бригад швидкої медичної допомоги, у рамках співпраці між Баварськими Самаритянами та Київськими Самаритянами, гімназія № 257 «Синьоозерна» долучилася до нового навчального курсу з основ надання першої допомоги дітям та підліткам.

Основною метою даного проекту є підвищення рівня знань учнів у сфері надання першої допомоги дорослим та дітям.

     Розуміючи важливість і значимість знань і навичок з надання першої допомоги при нещасних випадках та на виконання загальноосвітньої програми «Безпека життєдіяльності людини»: Спілка Самаритян України та гімназія № 257 реалізували спільний проект навчання з надання першої допомоги для школярів середніх класів.

     З 31 січня по 16 лютого 2017 року учні 7-В мають нагоду відвідувати курси першої допомоги при нещасних випадках.

     Головною темою навчання стала послідовність надання першої домедичної допомоги потерпілим. Інструктори на спеціальних манекенах продемонстрували учням правила проведення непрямого масажу серця та штучного дихання. З великою радістю та ентузіазмом дітлахи долучилися до практичних занять, де здобували необхідні навички.

     Дуже корисними були розповіді інструкторів про види кровотеч, способи їх зупинки та транспортування потерпілих. А ще цікаво було самотужки накласти пов’язки та жгути й загорнути «непритомних, потерпілих» однокласників у ковдри.

     «Навчати розважаючи» — цей принцип був актуальним у всі часи. Лише у невимушеній атмосфері гри в дітей формується новий спосіб

мислення, лише так можна навчити підростаюче покоління правильно реагувати на небезпеку та вміти себе захистити. Ніщо не зрівняється з цінністю життя, особливо дитячого. Тому навчання учнів безпеки життєдіяльності в школі є систематичним процесом, який триває кожного дня.

Життя - це те, що більш за все ми цінимо і менш всього бережемо!

 

  

Категорія: Мої статті | Додав: 257school (09.02.2017)
Переглядів: 358
Всього коментарів: 0
avatar