Всеукраїнський онлайн конкурс "Ми - Патріоти України!"

25 березня 2016  року учні 8- х класів гімназії № 257 «Синьоозерна» взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі "Ми - Патріоти України!"

Організатор: «Методичний портал» 

 Конкурс відбувся під гаслом: "Чи знаєш ти землю, на якій живеш?"

   Україна — наша Батьківщина, і хочеться знати про неї як найбільше. Це закономірне бажання, адже людині властиве бажання отримувати знання. А які ж ми будемо українці, якщо не знатимемо території, на якій проживаємо та якій завдячуємо усим, що в нас є, не знатимемо їсторії, мови, літератури, географії - тобто не матимемо тих знань, які вирізняють націю, які вказують нам, до якої спільноти ми належимо? Які ж ми патріоти, якщо не розумітимемо, в чому наші досягнення, здобутки та переваги в порівнянні з іншими народами?

Саме з метою ознайомлення молодого покоління українців з цікавинками та досягненнями українського народу "Методичний портал" вирішив запровадити конкурс, який покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.

Категорія: Мої статті | Додав: 257school (25.03.2016)
Переглядів: 503
Всього коментарів: 0
avatar